Program

11 februarie – Saisprezecimi
18 februarie – Optimi
25 februarie – Sferturi
4 martie – Semifinale si Finale

Tragere la sorti

Marti 7 februarie 2017
tragerea la sorti va avea loc in la birourile de langa terenul Pro Arena

Sistem competitional

Etapele competitiei se vor desfasura in
sistem eliminatoriu

Taxa de participare

200 Lei / Echipa
participarea obligatorie a tuturor echipelor

Saisprezecimi Optimi Sferturi Semifinale Finale
Terwa    
11 februarie
logo terwa brasov 0:00 Etapa de pauza
Terwa
18 februarie
logo terwa brasov 15-1 logo urban invest brasov
Foto/Video
Etapa de pauza
 Terwa
Onix Team
25 februarie
logo terwa brasov 3-4 logo viitorul timis
Foto/Video
11 februarie
logo onix brasov 0-3 logo urban invest brasov
Foto/Video
Urban Invest
 
Urban Invest
 Viitorul Timis
Atletico Brasov
4 martie
logo viitorul timis 0-3 ares brasov
11 februarie
logo atletico brasov 3-0 logo ren pavimenti
Foto/Video
Atletico Brasov
18 februarie
logo atletico brasov 1-1 logo viitorul timis
Foto/Video
Ren Pavimenti
 Viitorul Timis
Viitorul Timis 
11 februarie
logo viitorul timis 5-2 logo lifesport brasov
Foto/Video
Viitorul Timis
 
Lifesport
 Ares
Ares
4 martie
ares brasov 3-1 logo dream team brasov
11 februarie
ares brasov 0:00 Etapa de pauza
Ares
18 februarie
ares brasov 3-0 logo-all-stars
Foto/Video
Etapa de pauza
 Ares
All Stars
25 februarie
ares brasov 1-1 logo-temad
Foto/Video
11 februarie
logo-all-stars 4-3 logo fc triaj brasov
Foto/Video
All Stars
 
FC Triaj
 Ares
Temad 
11 februarie
logo-temad 3-1 logo aristocratii brasov
Foto/Video
Temad
18 februarie
logo-temad 4-4 logo preh brasov
Foto/Video
Aristocratii
 Temad
Preh 
11 februarie
logo preh brasov 4-0 logo legea brasov
Foto/Video
Preh
 
Legea
 
Dream Team
11 februarie
logo dream team brasov 0:00 Etapa de pauza
Dream Team
18 februarie
logo dream team brasov 4-1 logo fc reggio
Foto/Video
Etapa de pauza
 Dream Team
FC Reggio
25 februarie
logo dream team brasov 4-2 logo baudeman brasov
Foto/Video
11 februarie
logo fc reggio 2-1 logo funny team brasov
Foto/Video
FC Reggio
 
Funny Team
 Dream Team
Kronfeld
4 martie
logo dream team brasov 1-1 logo liriada brasov
11 februarie
logo kronfeld brasov 5-1 logo crh brasov
Foto/Video
Kronfeld
18 februarie
logo kronfeld brasov 3-3 logo baudeman brasov
Foto/Video
CRH
 Baudeman
Baudeman 
11 februarie
logo baudeman brasov 3-0 logo apt brasov
Baudeman
 
APT
 Dream Team
Quin Romania 
11 februarie
logo quin romania 0:00 Etapa de pauza
Quin Romania
18 februarie
logo quin romania 3-5 logo liriada brasov
Foto/Video
Etapa de pauza
 Liriada
Liriada
25 februarie
logo liriada brasov 5-0 logo j f furnir
Foto/Video
11 februarie
logo liriada brasov 6-2 logo mash store
Foto/Video
Liriada
 
Mash Store
 Liriada
Real Brasov 
11 februarie
logo real brasov 3-0
Foto/Video
Real Brasov
18 februarie
logo real brasov 1-9 logo j f furnir
Foto/Video
 J.F. Furnir
J.F. Furnir 
11 februarie
logo j f furnir 5-3 logo aripile brasov
Foto/Video
J.F. Furnir
 
Aripile Brasov
Saisprezecimi Optimi Sferturi Semifinale Finale Semifinale Sferturi Optimi Saisprezecimi
Terwa       Dream Team
11 februarie
logo terwa brasov 0:00 Etapa de pauza
11 februarie
logo dream team brasov 0:00 Etapa de pauza
TerwaDream Team
18 februarie
logo terwa brasov 15-1 logo urban invest brasov
Foto/Video
18 februarie
logo dream team brasov 4-1 logo fc reggio
Foto/Video
Etapa de pauzaEtapa de pauza
 TerwaDream Team 
Onix Team
25 februarie
logo terwa brasov 3-4 logo viitorul timis
Foto/Video
25 februarie
logo dream team brasov 4-2 logo baudeman brasov
Foto/Video
FC Reggio
11 februarie
logo onix brasov 0-3 logo urban invest brasov
Foto/Video
11 februarie
logo fc reggio 2-1 logo funny team brasov
Foto/Video
Urban InvestFC Reggio
  
Urban InvestFunny Team
 Viitorul TimisDream Team 
Atletico Brasov
4 martie
logo viitorul timis 0-3 ares brasov
4 martie
logo dream team brasov 1-1 logo liriada brasov
Kronfeld
11 februarie
logo atletico brasov 3-0 logo ren pavimenti
Foto/Video
11 februarie
logo kronfeld brasov 5-1 logo crh brasov
Foto/Video
Atletico BrasovKronfeld
18 februarie
logo atletico brasov 1-1 logo viitorul timis
Foto/Video
18 februarie
logo kronfeld brasov 3-3 logo baudeman brasov
Foto/Video
Ren PavimentiCRH
 Viitorul TimisAresBaudeman 
Viitorul Timis 
4 martie
ares brasov 3-1 logo dream team brasov
 Baudeman
11 februarie
logo viitorul timis 5-2 logo lifesport brasov
Foto/Video
11 februarie
logo baudeman brasov 3-0 logo apt brasov
Viitorul TimisBaudeman
  
LifesportAPT
  
AresQuin Romania
11 februarie
ares brasov 0:00 Etapa de pauza
11 februarie
logo quin romania 0:00 Etapa de pauza
AresQuin Romania
18 februarie
ares brasov 3-0 logo-all-stars
Foto/Video
18 februarie
logo quin romania 3-5 logo liriada brasov
Foto/Video
Etapa de pauzaEtapa de pauza
 AresDream TeamLiriada 
All Stars
25 februarie
ares brasov 1-1 logo-temad
Foto/Video
 
25 februarie
logo liriada brasov 5-0 logo j f furnir
Foto/Video
Liriada
11 februarie
logo-all-stars 4-3 logo fc triaj brasov
Foto/Video
11 februarie
logo liriada brasov 6-2 logo mash store
Foto/Video
All StarsLiriada
  
FC TriajMash Store
 AresLiriada 
Temad  Real Brasov
11 februarie
logo-temad 3-1 logo aristocratii brasov
Foto/Video
11 februarie
logo real brasov 3-0
Foto/Video
TemadReal Brasov
18 februarie
logo-temad 4-4 logo preh brasov
Foto/Video
18 februarie
logo real brasov 1-9 logo j f furnir
Foto/Video
Aristocratii
 TemadJ.F. Furnir 
Preh  J.F. Furnir
11 februarie
logo preh brasov 4-0 logo legea brasov
Foto/Video
11 februarie
logo j f furnir 5-3 logo aripile brasov
Foto/Video
PrehJ.F. Furnir
  
LegeaAripile Brasov