Finala mica va avea loc de la ora 12.30, iar finala mare de la ora 13.20

Round 1 Round 2 Round 3 Round 4 Round 5
Atletico Brasov    
16 februarie
logo atletico brasov 3-0 logo funny team brasov
Teren 1
Atletico Brasov
23 februarie
logo atletico brasov 7-2 logo liriada brasov
Teren 1
Foto/Video
Funny Team
 Atletico Brasov
Liriada
23 februarie
logo atletico brasov 6-3 logo aristocratii brasov
Foto/Video
16 februarie
logo liriada brasov 4-0 Acs Deloeko Brasov
Teren 1
Foto/Video
Liriada
 
ACS Deloeko
 Atletico Brasov
Aristocratii
2 martie
logo atletico brasov 5-0 logo quin romania
16 februarie
logo aristocratii brasov 3-0 logo academia trb
Teren 1
Aristocratii
23 februarie
logo aristocratii brasov 4-3 logo dream team brasov
Teren 1
Foto/Video
Academia TRB
 Aristocratii
Dream Team 
16 februarie
logo dream team brasov 3-2 Cityzens
Teren 1
Foto/Video
Dream Team
 
Cityzens
 Atletico Brasov
Quin Romania
2 martie
logo atletico brasov 1-4 logo lifesport brasov
16 februarie
logo quin romania 1-1 Ajax Brasov
Teren 1
Foto/Video
Quin Romania
23 februarie
logo quin romania 3-1 tricolorul azuga
Teren 1
Foto/Video
Ajax Brasov
 Quin Romania
Tricolorul Azuga
23 februarie
logo quin romania 7-2 logo j f furnir
Foto/Video
16 februarie
tricolorul azuga 7-2 Constelat Construct
Teren 1
Foto/Video
Tricolorul Azuga
 
Constelat Construct
 Quin Romania
Real Brasov 
16 februarie
logo real brasov 3-2 logo arabesque brasov
Teren 1
Foto/Video
Real Brasov
23 februarie
logo real brasov 2-6 logo j f furnir
Teren 1
Foto/Video
Arabesque Brasov
 J.F. Furnir
J.F. Furnir 
16 februarie
logo j f furnir 9-3 Depo Brasov
Teren 1
Foto/Video
J.F. Furnir
 
Depo Brasov
 
FC Reggio
16 februarie
logo fc reggio 1-1 logo cs tex tailor
Teren 2
Foto/Video
FC Reggio
23 februarie
logo fc reggio 4-0 logo bracoma rasnov
Teren 1
Foto/Video
CS Tex Tailor
 FC Reggio
Bracoma
23 februarie
logo fc reggio 5-2 logo vestificina brasov
Foto/Video
16 februarie
logo bracoma rasnov 9-5 logo echipa minifotbal termotel brasov
Teren 2
Foto/Video
Bracoma
 
Termotel
 FC Reggio
Kronfeld
2 martie
logo fc reggio 0-0 logo lifesport brasov
16 februarie
logo kronfeld brasov 1-5 Losan
Teren 2
Foto/Video
Losan
23 februarie
Losan 1-5 logo vestificina brasov
Teren 1
Foto/Video
Losan
 Vestificina
Ares 
16 februarie
ares brasov 1-2 logo vestificina brasov
Teren 2
Foto/Video
Vestificina
 
Vestificina
 Lifesport
Lifesport 
16 februarie
logo lifesport brasov 5-2
Teren 2
Foto/Video
Lifesport
23 februarie
logo lifesport brasov 2-2 Tudoriada Rasnov
Teren 1
Foto/Video
Dedicco
 Lifesport
Hidrogrup
23 februarie
logo lifesport brasov 9-0 logo-temad
Foto/Video
16 februarie
mario & lor brasov 0-2 Tudoriada Rasnov
Teren 2
Foto/Video
Tudoriada Rasnov
 
Tudoriada Rasnov
 Lifesport
Preh 
16 februarie
logo preh brasov 7-2
Teren 2
Foto/Video
Preh
23 februarie
logo preh brasov 2-4 logo-temad
Teren 1
Foto/Video
Expertmed
 Temad
Temad 
16 februarie
logo-temad 5-0 Hod Chimex
Teren 2
Foto/Video
Temad
 
Hod-Chimex
Round 1 Round 2 Round 3 Round 4 Round 5 Round 4 Round 3 Round 2 Round 1
Atletico Brasov       FC Reggio
16 februarie
logo atletico brasov 3-0 logo funny team brasov
Teren 1
16 februarie
logo fc reggio 1-1 logo cs tex tailor
Teren 2
Foto/Video
Atletico BrasovFC Reggio
23 februarie
logo atletico brasov 7-2 logo liriada brasov
Teren 1
Foto/Video
23 februarie
logo fc reggio 4-0 logo bracoma rasnov
Teren 1
Foto/Video
Funny TeamCS Tex Tailor
 Atletico BrasovFC Reggio 
Liriada
23 februarie
logo atletico brasov 6-3 logo aristocratii brasov
Foto/Video
23 februarie
logo fc reggio 5-2 logo vestificina brasov
Foto/Video
Bracoma
16 februarie
logo liriada brasov 4-0 Acs Deloeko Brasov
Teren 1
Foto/Video
16 februarie
logo bracoma rasnov 9-5 logo echipa minifotbal termotel brasov
Teren 2
Foto/Video
LiriadaBracoma
  
ACS DeloekoTermotel
 Atletico BrasovFC Reggio 
Aristocratii
2 martie
logo atletico brasov 5-0 logo quin romania
2 martie
logo fc reggio 0-0 logo lifesport brasov
Kronfeld
16 februarie
logo aristocratii brasov 3-0 logo academia trb
Teren 1
16 februarie
logo kronfeld brasov 1-5 Losan
Teren 2
Foto/Video
AristocratiiLosan
23 februarie
logo aristocratii brasov 4-3 logo dream team brasov
Teren 1
Foto/Video
23 februarie
Losan 1-5 logo vestificina brasov
Teren 1
Foto/Video
Academia TRBLosan
 AristocratiiAtletico BrasovVestificina 
Dream Team 
2 martie
logo atletico brasov 1-4 logo lifesport brasov
 Ares
16 februarie
logo dream team brasov 3-2 Cityzens
Teren 1
Foto/Video
16 februarie
ares brasov 1-2 logo vestificina brasov
Teren 2
Foto/Video
Dream TeamVestificina
  
CityzensVestificina
  
Quin RomaniaLifesport
16 februarie
logo quin romania 1-1 Ajax Brasov
Teren 1
Foto/Video
16 februarie
logo lifesport brasov 5-2
Teren 2
Foto/Video
Quin RomaniaLifesport
23 februarie
logo quin romania 3-1 tricolorul azuga
Teren 1
Foto/Video
23 februarie
logo lifesport brasov 2-2 Tudoriada Rasnov
Teren 1
Foto/Video
Ajax BrasovDedicco
 Quin RomaniaLifesportLifesport 
Tricolorul Azuga
23 februarie
logo quin romania 7-2 logo j f furnir
Foto/Video
 
23 februarie
logo lifesport brasov 9-0 logo-temad
Foto/Video
Hidrogrup
16 februarie
tricolorul azuga 7-2 Constelat Construct
Teren 1
Foto/Video
16 februarie
mario & lor brasov 0-2 Tudoriada Rasnov
Teren 2
Foto/Video
Tricolorul AzugaTudoriada Rasnov
  
Constelat ConstructTudoriada Rasnov
 Quin RomaniaLifesport 
Real Brasov  Preh
16 februarie
logo real brasov 3-2 logo arabesque brasov
Teren 1
Foto/Video
16 februarie
logo preh brasov 7-2
Teren 2
Foto/Video
Real BrasovPreh
23 februarie
logo real brasov 2-6 logo j f furnir
Teren 1
Foto/Video
23 februarie
logo preh brasov 2-4 logo-temad
Teren 1
Foto/Video
Arabesque BrasovExpertmed
 J.F. FurnirTemad 
J.F. Furnir  Temad
16 februarie
logo j f furnir 9-3 Depo Brasov
Teren 1
Foto/Video
16 februarie
logo-temad 5-0 Hod Chimex
Teren 2
Foto/Video
J.F. FurnirTemad
  
Depo BrasovHod-Chimex
  • Castigatoarea P1 va infrunta in saisprezecimi echipa Lifesport
  • Castigatoarea P2 va infrunta in saisprezecimi echipa Liriada
  • Castigatoarea P3 va infrunta in saisprezecimi echipa Real Brasov
  • Castigatoarea P4 va infrunta in saisprezecimi echipa Atletico Brasov
  • Castigatoarea P5 va infrunta in saisprezecimi echipa Temad
  • Castigatoarea P6 va infrunta in saisprezecimi echipa Preh